Camping Batis Καβάλα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Camping Batis Καβάλα

Δημοσίευση από stefanos » Τετ Μαρ 09, 2016 6:22 pm

Το κάμπινγκ Μπάτης http://www.batis-sa.gr/ στήν Καβάλα είναι ένας πολυχώρος που περιλαμβάνει ταβέρνα , beach bar , αίθουσα εκδηλώσεων ,γήπεδο beach volley κ.α Τα τελευταία χρόνια το βάρος έχει πέσει στην εκμετάλευση αυτών των χώρων και όχι στο κάμπινγκ.Οι εγκαταστάσεις είναι γερασμένες αλλά καθαρές.
Έχει καλή και καθαρή παραλία έιναι κοντά στην πόλη της Καβάλας, έιναι αρκετά ακριβό έχει έκπτωση όμως με την κάρτα της
ΑDAC.
Το καλοκαίρι γίνονται αρκετοί γάμοι και η μουσική κρατάει μέχρι το πρωί , άλλους τους ενοχλεί αυτό,εμένα προσωπικά όχι δεν
έχω κανένα πρόβλημα κοιμάμαι άνετα :D
Στην έξοδο απο το κάμπινγκ έχει αρκετή ανηφόρα οπότε πρέπει να πάρεις τα μέτρα σου να μην έιναι κάποιος μπροστά σου
και δημιουργηθεί θέμα.
Raw00058.JPG
Raw00059.JPG
Raw00060.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Re: Camping Batis Καβάλα

Δημοσίευση από stefanos » Τετ Μαρ 09, 2016 6:24 pm

Raw00062.JPG
Raw00064.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Re: Camping Batis Καβάλα

Δημοσίευση από stefanos » Δευ Φεβ 07, 2022 12:16 pm

Xτες περνώντας από το κάμπινγκ Μπάτης στην Καβάλα αντίκρισα το θέαμα που βλέπεται στις φωτογραφίες. Ισοπεδωμένα όλα …. το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στο κλείσιμο του κάμπινγκ και δημιουργία μπαγκαλόους
IMG_20220206_161051.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Απάντηση

Επιστροφή στο “CAMPING ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ”