ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΡΥΜΟΥΛΚΟΥΜΕΝΟΥ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟΥ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
manoliss
ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 25, 2016 12:26 am

ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΡΥΜΟΥΛΚΟΥΜΕΝΟΥ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟΥ

Δημοσίευση από manoliss » Τρί Απρ 05, 2016 12:09 am

Απαραίτητοι κρινονται για την ασφαλη ρυμουλκηση καθως το αυξημενο πλατος κρυβει οπτικο πεδιο δεξια και αριστερα
προσωπικα χρησιμοποιω τν μαρκα reich mirror γερμανικης προελευσης...δεν κουνανε και ειαι ευχαριστημένος από το ολο συνολο δεσιμο αλλα και συμπεριφορα στο δρομο...από μαρτυριες λενε ότι αυτοι που πιανουν στο φτερο είναι καλυτεροι από θεμα σταθεροτητας και το ματι όπως και το κεφαλι δεν κανει μεγαλη γωνια για να δει τι γινετε πισω....
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Re: ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΡΥΜΟΥΛΚΟΥΜΕΝΟΥ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟΥ

Δημοσίευση από stefanos » Τρί Απρ 05, 2016 12:29 am

Απαραίτητο αξεσουάρ και αρκετό ακριβό.Θέλει αρκετό ψάξιμο νομίζω για να πάρεις τον κατάλληλο καθρέφτι για το αμάξι που έχει ο καθένας.
Εγώ έκανα το λάθος και πήρα καθρέφτες και δεν κουμπώνουν καλά στου καθρέφτες του αυτοκινήτου γιατί έιναι οβάλ.

Άβαταρ μέλους
kastrinos
ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 25, 2016 7:52 pm

Re: ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΡΥΜΟΥΛΚΟΥΜΕΝΟΥ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟΥ

Δημοσίευση από kastrinos » Τετ Απρ 06, 2016 8:05 am

Στέφανε νομίζω ότι υπάρχει εύρος τιμών για όλους, εντάξει δε θέλω να πω ότι φτάνουν τα δέκα ευρώ αλλά δεν είναι ανάγκη να πας και σε ακραίες επιλογές όπως αυτός ο τηλεχειριζόμενος.
Οσον αφορά το είδος τι να πω, τους έχω δοκιμάσει και τους δυο. Εγώ προτιμώ αυτόν που στερεώνεται στο καθρέπτη του αυτοκινήτου.
Δεν είναι κακό να πάρουμε και τη γνώμη του πωλητή πριν αποφασίσουμε.
τα ύστερα τιμούν τα πρώτα

Άβαταρ μέλους
ntisco
Καθολικοί συντονιστές
Δημοσιεύσεις: 282
Εγγραφή: Τρί Μάιος 22, 2018 9:57 pm
Τοποθεσία: Αττικη
Ονομα: Νικος
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΡΥΜΟΥΛΚΟΥΜΕΝΟΥ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟΥ

Δημοσίευση από ntisco » Τρί Ιουν 05, 2018 3:02 pm

Για τον λογο οτι το αυτοκινητο μου ειναι κοντα 2 μετρα φαρδος το ιδιο και το τροχοσπιτο δεν νομιζω οτι θα χρειαστουν....Θα δω..αλλο στην θεωρια και αλλο στην πραξη!
Νικος.....
4χ4...Βολτες...Εκδρομες...Caravan....Φυση
Τι αλλο να ζητησεις κανεις!!!!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ”