Camper Stop Tanne Bansko

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Camper Stop Tanne Bansko

Δημοσίευση από stefanos » Δευ Απρ 11, 2016 9:53 pm

Στο κέντρο του Μπάνσκο στη Βουλγαρία το ξενοδοχείο Tanne διαθέτει κάμπερ στόπ με 10 € την ημέρα με ρεύμα και wc.
https://www.facebook.com/Camper-stop-Ta ... 5/?fref=ts

Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Re: Camper Stop Tanne Bansko

Δημοσίευση από stefanos » Σάβ Οκτ 28, 2017 8:49 am

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το ξενοδοχείο για τις γιορτές των Χριστουγέννων μου είχαν αναφέρει αυτά που είχα γράψει
στο προηγούμενο πόστ 10€ την βραδιά με ρεύμα και wc.
Κάποια στιγμή που έτυχε και βρέθηκα στο Μπάνσκο πέρασα απο εκεί και μίλησα με έναν υπάλληλο ο οποίος δεν γνώριζε κάτι.
Πάντως σε επικοινωνία με αντίστοιχο φόρουμ της Βουλγαρίας καθώς και με ένα ταξιδιωτικό γραφείο στο Μπάνσκο μου επιβεβαίωσαν
ότι λειτουργεί κανονικά σαν camper stop.(καλό θα είναι όμως πριν πάει κάποιος να μιλήσει και τηλεφωνικός για επιβεβαίωση).
Το μέρος είναι πολύ βολικό κοντά στη γόνδολα που σε ανεβάζει επάνω στο βουνό και το κέντρο του Μπάνσκο είναι σε κοντινή απόσταση.
CAMPER STOP TANE 1.jpg
CAMPER STOP TANE.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
tsiggeno
ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 22, 2017 5:46 pm
Ονομα: Γιώργος
Ειδος Τροχοσπιτου: Αυτοκινουμενο

Re: Camper Stop Tanne Bansko

Δημοσίευση από tsiggeno » Σάβ Οκτ 28, 2017 1:48 pm

Πραγματικά χρήσιμη η πληροφορία....ο χειμώνας είναι κοντά

Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Re: Camper Stop Tanne Bansko

Δημοσίευση από stefanos » Σάβ Οκτ 28, 2017 3:14 pm

Και τα πέδιλα κερωμένα :D

aris rapido
ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2017 4:41 pm

Re: Camper Stop Tanne Bansko

Δημοσίευση από aris rapido » Δευ Νοέμ 27, 2017 7:54 pm

Εστειλα και εγω e-mail στο ξενοδοχειο ενδιαφερομαι για μετα τις γιορτες για να ρωτησω για την λειτουργια του camper stop αλλα δν ελαβα ποτε απαντηση. Το εχει επισκεφτει καποιος συνταξιδιωτης θα μπορεσουμε να παρκαρουμε το γενναρη η θα ειναι γεματο χιονι? Δν εχω επισκεψτει ποτε το μπανσκο. Το μόνο σιγουρο που εστειλα e-mail και ελαβα απαντηση ειναι το camping predel το οποιο ειναι ανοιχτο ολο το χρονο.

Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Re: Camper Stop Tanne Bansko

Δημοσίευση από stefanos » Δευ Νοέμ 27, 2017 8:55 pm

stefanos έγραψε:
Σάβ Οκτ 28, 2017 8:49 am
Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το ξενοδοχείο για τις γιορτές των Χριστουγέννων μου είχαν αναφέρει αυτά που είχα γράψει
στο προηγούμενο πόστ 10€ την βραδιά με ρεύμα και wc.
Κάποια στιγμή που έτυχε και βρέθηκα στο Μπάνσκο πέρασα απο εκεί και μίλησα με έναν υπάλληλο ο οποίος δεν γνώριζε κάτι.
Πάντως σε επικοινωνία με αντίστοιχο φόρουμ της Βουλγαρίας καθώς και με ένα ταξιδιωτικό γραφείο στο Μπάνσκο μου επιβεβαίωσαν
ότι λειτουργεί κανονικά σαν camper stop.(καλό θα είναι όμως πριν πάει κάποιος να μιλήσει και τηλεφωνικός για επιβεβαίωση).
Το μέρος είναι πολύ βολικό κοντά στη γόνδολα που σε ανεβάζει επάνω στο βουνό και το κέντρο του Μπάνσκο είναι σε κοντινή απόσταση.

Το Camping Predel απέχει 20 χλμ απο το Μπάνσκο σαν παροχές δεν έχει και τίποτα και αν δεν έχει και κόσμο θα αγριευτείς λίγο.
Απέχει απο τον κεντρικό δρόμο 1 χλμ ο οποίος δεν είναι και ο καλύτερος και ειδικά το χειμώνα.
Θέλει προσοχή που θα στήσεις γιατί εγώ το φθινόπωρο που είχα πάει δυσκολεύτικα να το βγάλω το τροχόσπιτο απο τις λάσπες.
Το πιο σημαντικό όμως για μένα είναι ότι θα πρέπει να πάρεις το αυτοκινητό σου για να πας στο Μπάνσκο και εκεί υποχρεωτικά θα πληρώσεις
πάρκινγκ.
Πάντως δίπλα απο το ξενοδοχείο KEMPRINSKY υπάρχει πάρκινγκ που ξέρω ότι δέχεται σίγουρα αυτοκινούμενα αλλά δεν ξέρω για τροχόσπιτα.
Θα ρωτήσω φίλους που το επισκέφτηκαν και θα ενημερώσω

Απάντηση

Επιστροφή στο “CAMPING & CAMPER STOP ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ”