Καλησπέρα και απο εμενα!

Η πρώτη μας γνωριμία.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dhmarxos
ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Παρ Μαρ 18, 2016 9:41 pm
Ονομα: Dimos
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Καλησπέρα και απο εμενα!

Δημοσίευση από dhmarxos » Τετ Μαρ 23, 2016 6:58 pm

Ειμαι ο Δημος απο Μηχανιωνα θεσσαλονκης.37 ετων και για ακομα 3 μηνες ανυπαντρος.
Λατρης της φυσης και των εξορμησεων.
Εγω εχω ενα παλιο μικρο τροχοσπιτο siamidis που οσο μπορω προσπαθω να το εχω σε μια ανεκτη κατασταση.
Ξεκινησα πριν απο πολλα χρονια διακοπες με σκηνη και τα τελευταια χρονια κουτσα κουτσα παμε χαλκιδικη με την Μελουσα γυναικα σε καμπινγκ. Το πιο μακρινο ταξιδι που εχουμε κανει ειναι οταν συραμε προς Παργα προπερσι.
Γραφτηκα στο φορουμ αυτο γιατι μου αρεσει πολυ η ιδεα των εξορμησεων και των γνωριμιων με ανθρωπους που τους αρεσει η φυση και τα ταξιδια με τροχοσπιτα και του ελευθερου καμπινγκ γενικοτερα!
Θα μπυ αρεσε πολυ σε οτι εξορμησεις γινονται να ανεβαινουν φωτογραφιες ετσι ωστε να τσιγκλαει ο ενας τον αλλον και να γινονται ολο και πιο πολλοι αυτοι που κανουν μαζι εξορμησεις!Εμαθα οτι οργανονετε μια εξορμηση στα λουτρα ποζαρ αλλα δυστυχως θα βρισκομαι στην δουλεια και δεν θα καταφερω να ερθω αν και θα το ηθελα πολυ!!! Θα περιμενω ομως αλλη φορα να γνωριστουμε απο κοντα και να τα λεμε!
Καλη αρχη!

Άβαταρ μέλους
stefanos
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2016 11:35 am
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονομα: ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ειδος Τροχοσπιτου: Ρυμουλκουμενο

Re: Καλησπέρα και απο εμενα!

Δημοσίευση από stefanos » Τετ Μαρ 23, 2016 7:30 pm

Δήμο καλώς όρισες και σου ευχόμασται τα καλύτερα, τώρα που θα ντυθείς και γαμπρός. :D
Αναμένουμε παρουσίαση του τροχοσπίτου σου viewforum.php?f=37 γιατί δεν νομίζω να κυκλοφορούνε και πολλά σαν το δικό σου.
Όσο για την εκδρομή που δεν θα μπορέσεις να έρθεις δεν πειράζει,τώρα που ανοίγει ο καιρός θα κάνουμε αρκέτες εξορμήσεις.

Άβαταρ μέλους
kastrinos
ΝΕΟΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 25, 2016 7:52 pm

Re: Καλησπέρα και απο εμενα!

Δημοσίευση από kastrinos » Πέμ Μαρ 24, 2016 7:50 am

Καλώς όρισες φίλε από τη Μακεδονία!
Με το καλό και στον γάμο και άσε εμάς τους παντρεμένους να λέμε αχ τι κάναμε :D
Το τροχόσπιτο σου δεν το ξέρω σαν μάρκα δε βάζεις καμία φωτογραφία του ή κάνε μια παρουσίαση του.
τα ύστερα τιμούν τα πρώτα

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΝΕΑ ΜΕΛΗ”